Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W dniu 14 października 2019r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótką inscenizację.  Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie uczniowie złożyli serdeczne życzenia nauczycielom za ich pedagogiczny trud. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli upominki.

Podczas apelu miało również miejsce rozstrzygnięcie szkolnego konkursu matematycznego . Zapraszmy do galerii zdjęć.