Z kim współpracujemy?

▶ Nasza szkoła współpracuje ze Stowarzyszeniem Księgarzy Polskich, Związkiem Literatów Polskich (w ramach tej współpracy poezja uczniów naszej szkoły została wydana w miesięczniku „Poezja Dzisiaj”), Towarzystwem Bibliofilów Polskich oraz Centralnym Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Przemysłu Poligraficznego (COBRPP), Politechniką Warszawską, Warszawską Szkołą Reklamy, Wyższą Szkołą Menedżerską.

▶ W ramach współpracy z pracodawcami nasi uczniowie biorą udział w wielu ciekawych inicjatywach, np. w cyklu warsztatów prowadzonych przez wykładowców Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie („Wyznaczanie ścieżki kariery zawodowej”, „Wiedza autostradą do własnego biznesu”, „Trudna sztuka komunikacji”), Międzynarodowych Targach Poligraficznych, a także w kongresach przygotowanych przez Fundację Rozwoju Kadr Poligraficznych i COBRPP.

▶ Uczniowie klas księgarskich brali czynny udział w akcji promocji książki Johna Lennona „Listy”, prowadzonej przez wydawnictwo Prószyński Media, Targach Książki Historycznej, Targach Książki Edukacyjnej.