Statystyki

  • Odwiedziło nas: 18621
  • Do końca roku: 267 dni
  • Do wakacji: 79 dni

Nauczyciele

Lista nauczycieli uczących w ZS Nr 18 w roku  szkolnym 2019/2020

Nazwisko i imię

Przedmiot

p. Alba Villafuerte Yuleydi

język hiszpański

p. Chojnacka Ewa

język angielski

p. Deniziak Anna

historia/wos

p. Dombrowski Piotr

psycholog szkolny

p. Filipek Bogumiła

język polski

p. Gadzina Michał

matematyka

p. Gałecka Barbara

historia/wos

p. Głodowicz Alicja

język rosyjski

p. Głuska Tekla

przedmioty zawodowe

p. Goruk Górski Piotr

edb,historia

p. Gruc-Kozłowska Ewelina

język angielski

p. Gruszczyńska Urszula

wychowanie fizyczne

p. Grucznic Wojciech

przedmioty zawodowe

p. Isaieva Ganna

matematyka

p. Kochaniec Agnieszka

przedmioty zawodowe

p. Kolebacz Kamila

filozofia,etyka

p. Koper Daniel

przedmioty zawodowe

p. Kostka Agnieszka

wychowanie fizyczne

p. Kozłowska Justyna

język hiszpański

p. Kozłowska Pelczarska Agnieszka

przedmioty zawodowe

p. Koźba Maciej

religia

p. Królak Elżbieta

dyrektor,chemia

p. Litwińska Joanna 

język angielski

p. Łepecka Elżbieta

matematyka,fizyka,informatyka

p. Łuksza Palankiewicz Elżbieta

język rosyjski

p. Łukaszewicz Dmitrij

przedmioty zawodowe

p. Madej Justyna

język angielski

p. Majewska Ewa

matematyka

p. Majkowska Karolina

geografia

p. Małyska Małgorzata

kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe

p. Materowicz Agata

przedmioty zawodowe,wok

p. Mędrzycka Zuzanna

język hiszpański

p. Mołotkiewicz Szewczyk Marlena

pedagog szkolny

p. Mruczkowska Sylwia

pedagog szkolny

p. Nowak Monika

wicedyrektor, chemia

p. Nowogórski Adam

biologia

p. Ogrodzka Maria

bibliotekarz

p. Orzechowska Jolanta

informatyka

p. Patejuk Magdalena

matematyka

p. Piątkowska Judyta

biologia

p. Piotrowska-Guzek Marta

język angielski

p. Piotrowski Dariusz

przedmioty zawodowe

p. Prasolik Marcin

język angielski

p. Radomski Marcin

geografia

p. Radziewicz Maria

przedmioty zawodowe

p. Rafał Beata

wicedyrektor szkoły,biologia

p. Smejda Agnieszka

historia

p. Smoleń Zofia

przedmioty zawodowe

p. Sobczak Sędecka Beata

język polski

p. Sochacka Anna

język angielski

p. Stopa Danuta

język polski

p. Suchocka Liliana

geografia

p. Suchta Aleksander

przedmioty zawodowe

p. Supel Daria

bibliografia, język polski

p. Szmigielska Teresa

przedmioty zawodowe

p. Świerczyńska  Monika

język angielski

p. Tomás Bernardo

język hiszpański

p. Toszek Ewa

język polski

p. Tuz Michał

przedmioty zawodowe, informatyka

p. Tuziemski Grzegorz

wychowanie fizyczne

p. Wiszomirski Marcin

wychowanie fizyczne

p. Wójcik Paweł

przedmioty zawodowe

p. Woźniak Maria

matematyka

p. Zaborniak Marlena

przedmioty zawodowe

p. Zaczewska Joanna

bibliotekarz

p. Zielińska Jolanta

podstawy przedsiębiorczości

p. Zezula Łukasz

wychowanie fizyczne