Nasze sukcesy:

▶ Złota Odznaka za zasługi dla Warszawy.

▶ Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem na dzielenie się pasjami” – dowód uznania działań szkolnego klubu „Koluk”, czyli Koalicji Ludzi Kreatywnych, którzy realizują na terenie naszej szkoły swoje pasje i chcą się nimi dzielić z innymi.

▶ Certyfikat szkoły wspierającej uczniów uzdolnionych.

▶ Od dwóch lat nasi uczniowie biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Poligraficznym organizowanym przez Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. W roku szkolnym 2016/2017 pięcioro, a w roku szkolnym 2017/2018 ośmioro uczniów uzyskało indeksy Zakładu Technik Poligraficznych Politechniki Warszawskiej.

▶ Laureaci Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendium Prezydenta m.st. Warszawy.

▶ 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej w Turnieju Strzeleckim Szkół Ponadgimnazjalnych Dzielnic Bielany i Żoliborz

▶ 1. miejsce w konkursie recytatorskim „The world is a book and those who do not travel read only one page” w ramach V Międzyszkolnego Tygodnia Języka.

▶ 3. Nagrodę w Turnieju Jednego Wiersza dla ucznia naszej szkoły za wiersz pt.: „Grafitowe niebo”.

▶ Uczniowie technikum, wzięli udział w II edycji Konkursu na Projekty Innowacji, zorganizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, w ramach projektu „Life Skills – trening kompetencji społecznych”. Zostali laureatami tej edycji: zdobyli jedną z czterech równorzędnych nagród.

▶ Nasza szkoła jest organizatorem Bielańskiego Konkursu Literackiego „Piórem Noblisty”, który daje możliwość młodzieży rozwijania własnej twórczości i tworzenia różnych form wypowiedzi literackich inspirowanych dziełami polskich noblistów, a także konkursu matematycznego „5-bój matematyczny”.