MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W NASZEJ SZKOLE

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się rokrocznie. Ma ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.  Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

W dniu 9 pażdziernika 2020 roku, nasi uczniowie  oraz nauczyciele zmagali się z tabliczką mnożenia w nietypowy sposób wykorzystując nowoczesne środki komunikacji. Nie było łatwo.  W szkole rozegrał się konkurs o tytuł  Mistrza Tabliczki Mnożeżenia. Uczestnicy zmierzyli sie z interaktywnym quizem na czas.

Dzięki temu konkursowi zostali wyłoniony Mistrzowie Tabliczki Mnożenia wśród nauczycieli i uczniów. Na okazję dzisiejszego święta została udekorowana szkoła w działania związana z mnożeniem.

Gratulujemy i zapraszamy za rok z nowymi pomysłami!!!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 09.10.2020r. przeprowadzili:

p. Ewa Majewska i p. Michał Gadzina