Tygodniowa wycieczka klasy 2a i 3d

25.04. wesoła gromada uczniów z klas 2a i 3d wyjechała na tygodniową wycieczkę do Mrągowa. Pogoda nam dopisywała. Było słonecznie i militarnie. Zwiedziliśmy Wilczy Szaniec- siedzibę Hitlera z okresu II Wojny Światowej, gigantyczne bunkry w Mamerkach oraz replikę słynnej bursztynowej komnaty. Na pewno na długo zostanie zapamiętany dzień, w którym mieliśmy okazję obejrzeć spektakl „Historia” Witolda Gombrowicza w Teatrze im. Jaracza w Olsztynie. Niezwykle utalentowani uczniowie Policealnego Studium Aktorskiego pokazali, że ich dyplom muzyczny jest w pełni zasłużony! Codziennie po zwiedzaniu, mogliśmy korzystać z hotelowego basenu, siłowni, a także bilarda lub kręgielni. Integracja w pełni się udała. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. 29.04. trzeba było wrócić do Warszawy.