Wakacyjny Mistrz Ortografii

Szanowni Państwo!
Serwis www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na drugą odsłonę konkursu ortograficznego, pod nazwą Wakacyjny Mistrz Ortografii. Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu już w piątek 26 czerwca, potrwa on aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają wartościowe nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do konkursu i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Konkurs składał się będzie z 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy podejmą zmagania w pięciu grupach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów zdobędzie, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Serdecznie zachęcamy także do częstego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie zorganizujemy dodatkowy konkurs niespodziankę.
Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: https://liblink.pl/RfWossiVE9 Nagrody otrzyma co najmniej 90 uczestników konkursu Wakacyjny Mistrza Ortografii. 75 nagród przyznamy w trakcie rozgrywania etapów, a 15 w Wielkim Finale. Nieustannie zgłaszają się do nas nowi sponsorzy, dlatego nie wykluczamy zwiększenia liczby nagród.
Powodzenia!

Kontakt

Zespół Szkół nr 18 w Warszawie
ul. Żeromskiego 81
01-882 Warszawa
tel.: (22) 834 69 67 lub (22) 834 72 01
fax: (22) 834 67 63