Projekt eTwinning Tree Remember Me!

Z radością informujemy, że bierzemy udział w międzynarodowym projekcie eTwinning, którego celem jest upamiętnienie ofiar Holocaustu w Europie. Naszymi parterami będą uczniowie i nauczyciele ze szkół we Włoszech, Chorwacji, Portugalii, Niemiec i Grecji. Projekt został właśnie zatwierdzony. Z uczniami klas 3tk i 1tg przystępujemy do współpracy, która przewidziana jest do kwietnia 2023 roku i zakończy się posadzeniem Drzewa Pamięci na terenie szkoły. W ramach projektu nawiążemy współpracę z Muzeum Polin.
 
Będziemy promować nasz kraj, miasto i naszą szkołę, rozwijać kompetencje językowe i poznawać młodzież z krajów partnerskich, co mamy nadzieję zaowocuje zbudowaniem sieci kontaktów do dalszej współpracy międzynarodowej.Jeśli tematyka projektu jest komuś szczególnie bliska, zapraszamy do indywidualnego kontaktu z nami - jesteśmy otwarci także na zaangażowanych uczestników z innych klas.
Przebiegiem prac projektowych będziemy się z Wami dzielić na stronie szkoły i w szkolnych mediach społecznościowych. Już dziś zapraszamy do śledzenia naszych aktywności.
Szkolni koordynatorzy projektu
Sylwia Stepanenko i Maciej Wojdyna

Kontakt

Zespół Szkół nr 18 w Warszawie
ul. Żeromskiego 81
01-882 Warszawa
tel.: (22) 834 69 67 lub (22) 834 72 01
fax: (22) 834 67 63