Maksymilian Michałowski, uczeń naszej szkoły pilnie potrzebuje krwi!!!

Pomóż choremu na białaczkę koledze!!!!

Maks, jesteśmy z Tobą!!!

Zachęcamy Was do wsparcia akcji!!!

Maksymilian Michałowski to uczeń naszej szkoły, który marzy o zawodowej grze w piłkę nożną. Teraz Maks potrzebuje pomocy!!! Chłopak liczy na nasze wsparcie w walce z najtrudniejszym jak do tej pory rywalem - białaczką.

Kilka miesięcy temu u Maksa zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Maks aktualnie znajduje się w Szpitalu Klinicznym przy ul. Żwirki i Wigury. Co drugi dzień otrzymuje płytki krwi i krew. Do tego - w ostatnim czasie - zdiagnozowano u niego neutropenię.

Oddając krew Maksowi, nie tylko wspomożesz proces powrotu do zdrowia chorego kolegi, ale dajesz mu również szansę na realizację życiowych marzeń.

Mały gest, a jak wiele może znaczyć.

WAŻNE: Przed oddaniem krwi powiedz, że jest ona dla Maksymiliana Michałowskiego, pacjenta Szpitala Klinicznego, ul. Żwirki i Wigury.

Gdzie można oddać krew?

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie