Lekcja otwarta pt. „Aranżacja sali sprzedażowej”

1 marca 2024 r. w klasie 2 tk, w ramach przedmiotu Organizacja Sprzedaży Towarów (OST), odbyła się lekcja otwarta pt. „Aranżacja sali sprzedażowej”, która dotyczyła kwalifikacji - Prowadzenie sprzedaży.
W zajęciach wykorzystano ćwiczeniowy program komputerowy dostępny na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej (ZPE).
Przed lekcją ćwiczeniową uczniowie zostali teoretycznie przygotowani do tematyki zajęć (typy sklepów, zasady aranżacji sali sprzedażowej, merchandising itp.)
Młodzież podzielono na trzy grupy, w których został wyodrębniony lider. Następnie uczniowie wykonywali zadania dotyczące aranżacji wylosowanych przez siebie typów sklepów detalicznych. Podczas gdy członkowie jednej grupy rozwiązywali zadanie, pozostali przypatrywali się mając możliwość doradzania. Wszyscy uczniowie byli bardzo aktywni, widać było duże zainteresowanie tego typu lekcją na platformie edukacyjnej.
Obserwatorami ww. lekcji byli: p. Agnieszka Kochaniec, p. Marzena Czerniewicz oraz p. Anna Kowalska.
Uczniom dziękuję za aktywność, a obserwatorom za przybycie i poświęcony mi czas.
Zachęcam do obejrzenia zdjęć z lekcji.

dr inż. Marlena Zaborniak – nauczyciel OST.