Co nas wyróżnia:

ulotka technikumulotka liceum

Certyfikat Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznejcertyfikat wars i sawaCertyfikat szkoła z pomysłemcertyfikat dobrze zaprojektowana szkołacertyfikat szkoła z klasącertyfikat nakotyki

Librus synegria link        orbazek link do strony na facebook

Dzisiaj na tablicy

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej

z dnia 11.03.2020r. oraz 20.03.2020r. zajęcia  edukacyjne i wychowawcze w Zespole Szkół nr 18 w dniach 12.03.-10.04.2020r. zostają  zawieszone.

Więcej informacji  w sekcji wydarzenia.<-kliknij

W szkole odbywa się zdalne nauczanie.
Prosimy uczniów o czytanie informacji przesyłanych poprzez dziennik elektroniczny.

Informacje  o zdalnym nauczaniu <-kliknij

Komunikat MEN w sprawie zdalnego nauczania.<-kliknji

Portale i strony internetowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych. < kliknij

Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów w mediach oraz informacji przesyłanych za pomocą dziennika elektronicznego.

ulotka odnośnie koronawirusa z nfz

Dni otwarte - odwołane

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronowirusa w Polsce, a także wydaniem decyzji o zakazie organizacji imprez masowych oraz zamknięciu placówek oświatowych informujemy,  że zaplanowane na 17 marca 2020r.  oraz 7 kwietnia 2020r. Dni Otwarte dla kandydatów do liceum i technikum zostały odwołane

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rok 2020/2021. <kliknij

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli. Dlatego na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski.

Informacja firmy szwajcarka

Szanowni Państwo -

w związku z zamknięciem wszystkich placówek edukacyjnych na terenie Warszawy nasza firma zawiesza swoją działalność.

Od dnia 12.03.2020 roku nieczynne będą wszystkie stołówki i bufety prowadzone przez naszą firmą w szkołach ponadpodstawowych.

W obsługiwanych przez naszą firmę szkołach podstawowych (oraz publicznych przedszkolach) w dniach 12-13.03.2020 roku będą odbywać się dyżury żywieniowe, a od dnia 16.03.2020 wszystkie stołówki i sklepiki w tych placówkach będą nieczynne.

Film promujący szkołę.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o naszej szkole. Film stworzyli nasi uczniowie.

Zespół Szkół nr 18 w Warszawie- "Dobrze zaprojektowana szkoła 2020"

Otrzymaliśmy certyfikat „Dobrze zaPROJEKTowanej Szkoły 2020” - to informacja potwierdzająca, że nasza szkoła :

- podchodzi do edukacji w sposób nowoczesny,

- jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,

- tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów,

- poprzez wspieranie pracy metodą projektu kształtuje umiejętności i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym (m.in. współpraca, planowanie, odpowiedzialność),

- jest atrakcyjna dla uczniów, którzy poszukują  szkoły inspirującej i twórczej.

Dni otwarte w Zespole Szkół nr 18 w Warszawie

Dyrektor Zespołu Szkół nr 18 wraz z Radą Pedagogiczną
zaprasza na dni otwarte dla kandydatów i ich rodziców, które odbędą się:

ODWOŁANE
PIERWSZY DZIEŃ OTWARTY – 17 marca 2020 (WTOREK):
godz. 17:30  dla kandydatów do  LII Liceum Ogólnokształcącego
godz. 18.30  dla kandydatów do Technikum  Księgarskiego

DRUGI DZIEŃ OTWARTY  –  7 kwietnia 2020 (WTOREK)...

Reymontówka na Salonach Edukacyjnych Perspektywy 2020 w PKiN

plakat perspektywLII Liceum Ogólnokształce im. Władysława Reymota bęzię uczestnikiem XXXIII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2020, który odbędzie się w dniach 6-7 marca w Pałacu Kultury i Nauki. Będzie otwarty dla zwiedzających w godzinach 9-17. Wstęp jest wolny, obowiązują zapisy na spotkania na stronie www.salon.perspektywy.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 52!

Samorząd szkoły zaprasza do zakupu bluz z logo szkoły

Samorząd szkoły zaprasza do zakupu bluz z logo szkoły. Dostępne są róźne kolory, rozmiary i  modele. Więcej informacji u Pani Ewy Majewskiej w sali 36 oraz   Sylwia Koszper z klasy 3tr.

III edycja dzielnicowego konkurs "Pięciobój matematyczny" pod honorowym patronatem Burmistrza dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

plakat konkursu28 lutego 2020 roku w naszej szkole odbyła się III edycja Dzielnicowego Konkursu "Pięciobój Matematyczny" pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Bieleny m.st. Warszawy Pana Grzegorza Pietruczuka. Wzieło w nim udział 337 uczestników z bielańskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Nagrody ufundował Urząd Dzielnicy Bielany. "Pięciobój mateamtyczny" był nie tylko sprawdzeniem wiedzy matematycznej, ale także możliwością nawiązania nowych znajomości.  Rozstrzygnięcie konkursu wraz uroczystą galą odbędzie się w maju. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

Zakończenie akcji "Poczta Walentynkowa"

W dniu 7 lutego 2020 roku w naszej szkole miało miejsce zakończenie akcji  "Poczty walentynkowej".  Uczniowie z samorządu szkoły  rozdawali walentynkowe listy i paczki. Przechadzając się po szkole słychać było rozmowy o tym, kto ile walentynek dostał i od kogo one są.  Podsumuwując   zakończenie  akcji  "Poczty Walentynkowej"   było ekscytujące i pełne romantycznej atmosfery.