ulotka technikumulotka liceum

Certyfikat Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznejcertyfikat wars i sawaCertyfikat szkoła z pomysłemcertyfikat dobrze zaprojektowana szkołacertyfikat nakotyki

Librus synegria link        orbazek link do strony na facebook

Dzisiaj na tablicy

obrazUwaga!obraz

Od 5 października 2020r. w związku ze wznowieniem działalności bufetu ulegają zmianie dzwonki obowiązujące w naszej szkole.

Nowe dzwonki  <-kliknij

obraz

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W NASZEJ SZKOLE

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się rokrocznie. Ma ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.  Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

W dniu 9 pażdziernika 2020 roku, nasi uczniowie  oraz nauczyciele zmagali się z tabliczką mnożenia w nietypowy sposób wykorzystując nowoczesne środki komunikacji. Nie było łatwo.  W szkole rozegrał się konkurs o tytuł  Mistrza Tabliczki Mnożeżenia. Uczestnicy zmierzyli sie z interaktywnym quizem na czas.

PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ

W ramach tegorocznej 27 akcji Sprzątania Świata – Polska  pod hasłem „PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ”, która odbyła się w dniu 18 września 2020 r., nasza szkoła jak co roku podjęła wyzwanie zbiórki odpadów.

Uczniowie klas 1A, 1B, 1TR, 2TRG, 2EG, 2A   pod opieką nauczycieli geografii i wychowawców zbierali odpady z wyznaczonych terenów naszej okolicy.

Narodowe Czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego

W pierwszym dniach września uczniowie ZS nr 18 w Warszawie uczestniczyli  w Ogólnopolskim projekcie Narodowego Czytania „Balladyny” Juliusza Słowackiego. W tym roku Narodowe Czytanie w szkole, w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną, miało inny charakter niż dotychczas. Nauczyciele języka polskiego wraz z uczniami, w salach lekcyjnych, w małych grupach odczytali wybrane fragmenty dramatu.

Podręczniki na rok szkolny 2020/2021

obrazW zakładce dla uczniów  umieszczone zostały informację o podręcznikach na rok szkolny 2020/2021.

Wakacyjny Mistrz Ortografii

Szanowni Państwo!
Serwis www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na drugą odsłonę konkursu ortograficznego, pod nazwą Wakacyjny Mistrz Ortografii. Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu już w piątek 26 czerwca, potrwa on aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają wartościowe nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do konkursu i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 26 czerwca 2020 r. o godzinie 13.00 zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się on-line na platformie Microsoft Teams.

Wydawanie świadectw rozpocznie się od 29 czerwca 2020 roku, wedle ustalonego harmonogramu przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Szczegółowe informację prześlą wychowawcy  klas.

Link do uroczystości: kliknij tutaj