Wyjazd w ramach projektu Erasmus+ do Chorwacji

W ramach realizacji projektu Erasmus+ dwie nasze uczennice Nina i Patrycja z kl.4tk wyjeżdżają na dwa tygodnie do Chorwacji uczyć się w Vrbovec Srednja Skola. Dziękujemy Pani Dyrektor Dubravka Borko za chęć goszczenia naszych uczennic i podpisanie porozumienia o programie edukacyjnym z naszą szkołą.
W trakcie wizyty przygotowawczej pani Sylwia Stepanenko wraz z koordynatorem z chorwackiej szkoły panią Anica Fintič ustaliła szczegóły mobilności. Wizyta była też okazją do uczestniczenia w zajęciach z chorwackimi uczniami, poznania kadry szkoły i nawiązania współpracy z instytucjami kultury i edukacji w miasteczku Vrbovec.
Mamy nadzieję gościć nauczycieli naszej partnerskiej szkoły w przyszłym roku szkolnym u nas.