Aktualności i ogłoszenia Samorządu Uczniowskiego

Samorząd szkoły zaprasza do zakupu bluz z logo szkoły

Samorząd szkoły zaprasza do zakupu bluz z logo szkoły. Dostępne są róźne kolory, rozmiary i  modele. Więcej informacji u Pani Ewy Majewskiej w sali 36 oraz   Sylwia Koszper z klasy 3tr.

POCZTA WALENTYNKOWA

Drodzy uczniowie!

Informujemy, że w naszej szkole ruszyła POCZTA WALENTYNKOWA.  Jeżeli masz   swoją Walentynkę, chcesz komuś złożyć życzenia, lubisz kogoś lub ktoś Ci się podoba , wrzuć walentynkę  do specjalnego pudełka, które znajduje się na korytarzu na I piętrze przy oknie.  Nie zapomnij napisać do kogo jest walentynka.

UWAGA! POCZTA ŚWIĄTECZNA!

Drodzy uczniowie!

Informujemy, że w naszej szkole ruszyła ŚWIĄTECZNA POCZTA.  Jeżeli masz ochotę złożyć życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia swoim kolegom, koleżankom, nauczycielom i pracownikom szkoły, wykonaj kartkę okolicznościową, napisz adresata i wrzuć do specjalnego pudełka, które znajduje się na korytarzu na I piętrze przy oknie.