Microsoft365

W związku z przystąpieniem naszej szkoły do projektu Eduwarszawa.pl wszyscy uczniowie uzyskują dostęp do usług Microsoft Office 365 działającej w chmurze oraz prawo do instalacji najnowszego pakietu Microsoft Office 365 ProPlus. To pełna i najbardziej rozbudowana wersja pakietu Office w ofercie Microsoft, pozwalająca na instalację aplikacji pakietu biurowego na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach i 5 smartfonach użytkownika, zawierająca aplikacje: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access w najnowszej wersji z prawem do aktualizacji.

Logowanie do Eduwarszawa

Strona logowania: portal.office.com

Dane do logowania przekazywane są przez wychowcę klasy.

Przykładowa nazwa użytkownika

Przed pierwszym logowaniem, należy wylogować się z innych kont Office lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki internetowej.

Co zyskujesz dzięki dostępowi do konta w Eduwarszawa.pl ?

1. Każdy uczeń może zainstalować Office 365 na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach i 5 smartfonach użytkownika, zawierająca aplikacje: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access w najnowszej wersji z prawem do aktualizacji.
  2. Uczniowie zyskują dostęp do gry Minecraft w wersji edukacyjnej.
  3. Posiadasz dostęp do wszystkich aplikacji on-line z pakietu Office365 w ramach pakietu A3.

Aby pobrać pakiet Office 365 ProPlus na swój komputer należy zalogować się  na stronie portal.office.com. W  prawym górnym rogu znajduję  się skrót Zainstaluj pakiet Office:

ilustracja przedstawiająca miejsce na stornie office.365  pakiet