Mikołajkowy mecz w siatkówkę

5 grudnia w naszej szkole odbył się mikołajkowy mecz w siatkówkę, którego celem była przede wszystkim dobra zabawa!  Naprzeciw siebie stanęli nauczyciele i uczniowie. Po zaciętej walce i dobrej zabawie mecz zakończył się zwycięstwem nauczycieli 4:0 .Spotkanie było dość niekonwencjonalne jak na siatkówkę .  Drużyna uczniów składała się z... 27 zawodników (podzielonych na mniejsze zespoły), natomiast załoga nauczycieli liczyła dwóch sportowców! Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodkiego Mikołaja.

Skład uczniów: Zuzanna Brach 4A, Wiktor Bujak 1C, Bartłomiej Ziółek 4C, Michał Jakubowski 4C, Ignacy Bobryk 1F, Daniel Piotrowski 1F, Adrian Adamczyk 4TG, Jakub Banasik 3B, Nikodem Marcinkowski 3C, Mateusz Nodzak 2B, Adam Zaorski 2B, Franciszek Czapka 4D, Oliwier Wilczak 4D, Michał Domżała 1F, Franciszek Skiba 2TG, Jakub Tybor 3B, Grzegorz Grzybowski 1F, Bartosz Dąbrowski 1F, Mateusz Bagiński 2D, Mateusz Chrzanowski 1F, Kacper Wojtaś 4C. Grono pedagogiczne godnie reprezentowali: Daniel Pytka i Grzegorz Tuziemski. Bawiliśmy się doskonale i mamy nadzieję, że wesołych spotkań sportowych będzie coraz więcej!