Wyjazd integracyjny do mazurskich Piecek

W dniach 27-29 września uczniowie klas pierwszych liceum i technikum wzięli udział w wyjeździe integracyjnym do mazurskich Piecek.
Trzydniowy pobyt nad jeziorem Wągiel upłynął na aktywności sportowej, spotkaniach z wychowawcami oraz integracji między klasami. Na uczestników wyjazdu czekał bogaty program zajęć integracyjnych i sportowych przygotowany przez pana Grzegorza Tuziemskiego oraz Samorząd Uczniowski. Wśród nich znalazły się: bieg na orientację, paintball, pływanie kajakami i rowerami wodnymi, siatkówka, strzelectwo, warsztaty fotografii oraz gry i zabawy integracyjne. Pobyt w Pieckach uzupełnił wyjazd do Olsztyna, gdzie uczniowie obejrzeli spektakl w Teatrze im. Jaracza ,,Prawiek i inne wieki" oraz zobaczyli pokaz w olsztyńskim planetarium ,,Niebo dzisiejszej nocy". Integracja pierwszoklasistów zakończyła się podsumowaniem konkursów, wyłonieniem zwycięskich klas i wręczeniem nagród. Był to niezwykły czas, który przyniósł wiele wrażeń i niezapominanych historii .