Turniej IV edycji Warszawskich Mistrzostw Szkół Średnich

Za nami 1. turniej IV edycji Warszawskich Mistrzostw Szkół Średnich. Dziesięć zespołów podzielonych na dwie grupy rywalizowało w hali OSIR Bemowo.Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Oracz, Adam Zaorski, Maciek Ratajski, Filip Hurnik , Mikołaj Rajewski, Przemek Brzeziński, Salif Dialo, Kacper Gorzelak.Niestety turniej rozpoczęliśmy od przegranej z ZS 36 im. Marcina Kasprzaka (25:30). W dwóch następnych meczach też poszło nam nie najlepiej. Z żalem wspominamy mecze z X Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi. Po wyrównanej pierwszej połowie, druga przyniosła brak skuteczności rzutów, czego efektem była przegrana 15:23.
Trzeci mecz, to popis gry w ataku i w obronie uczniów z XCIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta, co potwierdza wynik 16:54.W ostatnim meczu pokazaliśmy hart ducha i walki, pokonując Bednarską Szkołę Realną 39:11.
Dziękuję chłopakom za walkę i zaangażowanie. Czekamy na następny turniej.
Grzegorz Tuziemski