Wycieczka klasy 1C do Łodzi.

W dniu 8 listopada 2019 roku uczniowie klasy 1C wraz z wychowacą p. Michałem Gadziną i opiekunem p. Ewą Majewską wybrali się na wycieczkę integracyjno - turystyczną do Łodzi, gdzie odwiedzili EC1 Planetarium ,  EC1 Centrum Nauki i Techniki oraz Muzeum Fabryki.

Pierwszym punktem wycieczki była prelekcja i pokaz filmu astronomicznego na kopule sferycznej pt. Niezbadane Światy w EC1. Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie interaktywnych wystaw w  EC1 Centrum Nauki i Techniki, gdzie uczniowie mogli zapoznać się  z zasadmi przetwarzania energii, rozwoju wiedzy i cywilizacji, a także zapoznać się z mikroświatem i makroświatem.   Następnie uczniowie udali się do Muzeum Fabryki, gdzie rywalizowali ze sobą w grupach, budując własne imperium przemysłowe podczas gry ekonomicznej. Zwieńczeniem wycieczki była wspólna rywalizacja podczas dynamicznej gry "Laserowy paintball" podczas, której uczniowie musieli wykazać się zdolnościami z zakresu współpracy w grupie, kreatywnością oraz umiejętnością  szybkiego podejmowania decyzji.

Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili do Warszawy z uśmiechem na twarzach, bogatsi o nowe doświadczenia i gotowi do współpracy przez najbliższe 4 lata.