Wyróżnienia dla naszych uczniów w wojewódzkim konkursie „ Rozrywki matematyczne”

W dniu 18 lutego  2022 roku w Zespole Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie, odbył się II etap, konkursu pt.: „Rozrywki matematyczne” z udziałem uczniów z 19 szkół z terenu Mazowsza.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy matematycznej 3c: Paweł Czubaj, Michał Jakubowski, Maksymilian Tadla, którzy zostali wyłonieni podczas I etapu szkolnego spośród ponad stu uczestników z naszej szkoły.

W dniu 11 marca 2022 roku na uroczystej gali wyróżnienie w konkursie otrzymali :

- Paweł Czubaj  oraz Michał Jakubowski,

którzy  znaleźli się w wąskim gronie 20 osób  spośród prawie 200 uczestników z 19 szkół z terenu Mazowsza, biorących udział w II etapie.

Podczas „zawodów” nasi reprezentanci wykazali się dużą wiedzą i zdolnościami matematycznymi. Jak sami przyznali, tematy zadań nie sprawiły im zbyt dużych problemów. Na zdjęciach uczniowie z naszego Zespołu Szkół, przed „Rozrywkami..”, w bardzo dobrej dyspozycji.

Patronat honorowy nad konkursem sprawowany był przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Patronat naukowy nad konkursem objęła Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie.

Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom. Życzymy dalszych sukcesów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.