BohaterON w naszej szkole!

„BohaterON – włącz historię!”  to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej, mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.  Strona dumnizpowstańców.pl to nowe, wirtualne miejsce pamięci o Powstańcach. Portal jest kontynuacją, zainicjowanej w 2016 roku akcji „Kartka dla Powstańca”. Pozwala ona każdemu użytkownikowi na dodanie własnych treści: tekstu, zdjęcia lub nagrania wideo w celu wyrażenia szacunki i podziękowań  dla wszystkich, którzy walczyli i  poświęcali swoje życie dla wolnej i suwerennej Polski. Nasza szkoła bierze udział w VII edycji tej kampanii. Uczniowie z klas 1a, 2b, 2tk i 4tk pod kierunkiem P. Barbary Gałeckiej zamieścili na stronie piękne podziękowania, składając hołd wszystkim, którzy  poświęcili swoje życie i zdrowie w tym wyjątkowym niepodległościowym zrywie.