Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Ogłoszenia

Ogłoszenia

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Kazimierza Rzewuskiego

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pana Kazimierza Rzewuskiego,

Przyjaciela Szkoły,

Nauczyciela Technikum Księgarskiego,

Człowieka wielkiej życzliwości i kultury,

Poetę i Patriotę.

Składając wyrazy serdecznego współczucia, łączymy się w bólu z rodziną, przyjaciółmi i znajomym Zmarłego.

Dyrekcja wraz z całą społecznością szkolną
Zespołu Szkół nr 18 w Warszawie 

 

Akcja Rodacy-Bohaterom w naszej szkole

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej dla Polaków, w tym również ubogich dzieci z Kresów Wschodnich, a także Kombatantów Armii Krajowej w ramach ogólnopolskiej akcji Rodacy-Bohaterom. Zbieramy długoterminowe produkty spożywcze. Przykłady produktów, które przydadzą się do paczek: ryż, makaron, kasza, olej, cukier, konserwy mięsne lub rybne, warzywa w puszce, owoce w puszce, herbaty, kawy, kakao, czekolada, słodycze, środki czystości, proszki do prania itp. Produkty przynosimy do biblioteki szkolnej przynosimy do dnia 31.03.2023 r.

Kółko szachowe w naszej szkole!

Już od przyszłego weekendu miłośnicy tej królewskiej gry będą mogli poznać zasady i doskonalić swoje umiejętności pod okiem naszego nauczyciela, p. Daniela Kopera. 
Wszystkich zainteresowanych prosimy o odczytanie ,które pan Koper wysłał na librusową skrzynkę.

Uszy do Góry Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

W dniach 06-31.03.2023r. w naszej szkole odbędzie się zbiórka dla podopiecznych Stowarzyszenia "Uszy do góry".Zbieramy karmę dla psów - suchą i mokrą, koce, dywaniki, legowiska, zabawki, gryzaki dla psów. Dary dla zwierząt prosimy przynosić do biblioteki szkolnej.Każda pomoc i wsparcie się liczy, każde działanie ma sens .Gorąco zachęcamy do udziału w zbiórce .

Maksymilian Michałowski, uczeń naszej szkoły pilnie potrzebuje krwi!!!

Pomóż choremu na białaczkę koledze!!!!

Maks, jesteśmy z Tobą!!!

Zachęcamy Was do wsparcia akcji!!!

Maksymilian Michałowski to uczeń naszej szkoły, który marzy o zawodowej grze w piłkę nożną. Teraz Maks potrzebuje pomocy!!! Chłopak liczy na nasze wsparcie w walce z najtrudniejszym jak do tej pory rywalem - białaczką.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra w ZS nr 18

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra w niedzielę 29 stycznia 2023 roku. Hasło WOŚP 2023 brzmi: "Żyj zdrowo w zdrowym świecie!"
Cel WOŚP 2023 to zakup urządzeń i aparatury, pozwalającej na przyspieszenie diagnostyki zakażeń. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy nie tylko w dzień finału, wrzucając pieniądze do puszek. Datki można również wpłacać online m.in. poprzez stronę internetową, SMS-em, przez Facebooka czy wirtualne skarbonki. Taką skarbonkę mamy i my: https://liblink.pl/t7v4wkMu4R
 

Kiermasz dekoracji świątecznych!

Już 6 grudnia, w Mikołajkowy wtorek, odbędzie się w naszej szkole kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych własnoręcznie przez uczniów.
Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Projekt edukacyjny „Biały kruk na rynku pracy- ZAWÓD KSIĘGARZ”

Miło nam poinformować, że klasa 3 tk uczestniczy w projekcie edukacyjnym o nazwie „Biały kruk na rynku pracy - ZAWÓD KSIĘGARZ”, który ma na celu promocję zawodu księgarza. W ramach działań edukacyjnych klasa brała udział w warsztatach po praktykach zawodowych, podczas których uczniowie dokonywali refleksji nad tym, czego się nauczyli. W późniejszym terminie klasa odwiedziła Bibliotekę Narodową, gdzie uczestniczyła w zwiedzaniu z przewodnikiem. Przed klasą jeszcze udział w Targach Książki Historycznej w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim oraz warsztatach podsumowujących projekt pt. „Animacja czytelnicza”.
 

Projekt eTwinning Tree Remember Me!

Z radością informujemy, że bierzemy udział w międzynarodowym projekcie eTwinning, którego celem jest upamiętnienie ofiar Holocaustu w Europie. Naszymi parterami będą uczniowie i nauczyciele ze szkół we Włoszech, Chorwacji, Portugalii, Niemiec i Grecji. Projekt został właśnie zatwierdzony. Z uczniami klas 3tk i 1tg przystępujemy do współpracy, która przewidziana jest do kwietnia 2023 roku i zakończy się posadzeniem Drzewa Pamięci na terenie szkoły. W ramach projektu nawiążemy współpracę z Muzeum Polin.
 

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom, Pedagogom, Psychologom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi
życzymy satysfakcji z podejmowanego trudu, wytrwałości oraz wielu powodów do radości!!!
Dziękujemy za zaangażowanie i wskazywanie właściwej drogi:)
Link do filmu przygotowanego przez SU: https://liblink.pl/rMcMTHipXu

Kontakt

Zespół Szkół nr 18 w Warszawie
ul. Żeromskiego 81
01-882 Warszawa
tel.: (22) 834 69 67 lub (22) 834 72 01
fax: (22) 834 67 63